Austėja Jonaitytė

austeja-jonaityte

Komunikacijos specialistė

Biografija

Gimė 1987 m. rugpjūčio 6 d. Vilniuje. Pirmuosius vaikystės metus praleido Liepyno gatvėje, Žvėryno rajone.
2006 m. baigė Žvėryno gimnaziją ir įstojo į Vilniaus universitetą.
2010 m. įgijo komunikacijos ir informacijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį.
2012 m. baigė Vilniaus universiteto Ryšių su visuomene stadijų programą ir įgijo viešųjų ryšių magistro laipsnį.
2011 m. pradėjo dirbti viešųjų ryšių specialiste įmonėje UAB „Ekspozona“.
2014 m. dirbo pagal individualios veiklos vykdymo pažymą Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūroje.
2015 m. – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros vyriausioji specialistė (komunikacijos specialistė).
Baigė psichologės Genovaitės Petronienės kursus ir įgijo sertifikatą „Laisvos asmenybės programa“. Dalyvavo konsultacijų ir mokymų įmonių grupės „OVC Consulting“ mokymuose: „Asmeninis efektyvumas“, „Viešasis kalbėjimas“, „Darbuotojų motyvacijos skatinimas ir jų įsitraukimas“, „Suaugusiųjų mokymas“, „Protokolo pagrindai“, „Suinteresuotų šalių valdymas“ ir kt. Taip pat tobulino žinias žurnalisto Aurimo Perednio mokymuose tema „Bendravimas su žiniasklaida: interviu radijuje ir televizijoje“.
2013–2014 m. lankė teatro studiją pas režisierę Eriką Stankevičiūtę. Mokėsi teatro pagrindų ir improvizacijos meno.
Priklauso Lietuvos žaliųjų partijos (LŽP) Etikos ir procedūrų bei Pilietinių iniciatyvų komitetams. LŽP Vilniaus skyriaus pirmininko pavaduotoja administraciniams reikalams. Taip pat yra viena iš Jaunųjų žaliųjų organizacijos steigėjų.
Šiuo metu itin domisi meditacija. Lanko meditacijos užsiėmimus. Labai mėgsta keliauti ir pažinti kitas šalis, jų tradicijas, kultūrą, vietinius žmones.