saskrydis

Antrąjį rugpjūčio savaitgalį (08-11/12 d.) kviečiame rezervuoti smagiausiam ir didžiausiam LŽP renginiui – Vasaros sąskrydžiui!

Šventė šiais metais vyks Molėtų rajone, poilsio komplekso “Tolieja” teritorijoje. Kompleksas įsikūręs Labanoro regioniniame parke, prie Ešerinio ežero. Komplekse mūsų lauks futbolo bei krepšinio aikštelės, dveji teniso kortai, galimybė apžiūrėti apylinkes važiuojant turistiniais dviračiais, šalia esančiame ežere paplaukioti valtimis arba vandens dviračiais, vakare pasimėgauti pirtimi.

Programa – netrukus, tačiau jau dabar galime anonsuoti, jog lauks ne tik dalykinė dalis, bet ir įdomios paskaitos, kulinarinio išradingumo varžytuvės, o vakarinėje programoje gyvos muzikos koncertas!

Maloniai kviečiame atvykti drauge su šeimos nariais ir žaliosioms idėjoms neabejingais draugais ar kolegomis! Registracija vyksta šiuo adresu: https://goo.gl/forms/hLlkBeTqHRSRpxiI3

Vakaro programoje – gyvos muzikos koncertas!

Puikią nuotaiką mums sukurs gitaros virtuozas Aurelijus Globys, jaunasis bardas Augustas Lapinskas ir įspūdingo balso savininkė, kylanti pop-scenos žvaigždė, įvairių TV projektų dalyvė (o taip pat ir LŽP Jonavos skyriaus atžala) Gabrielė Užkurytė!

unnamed

Leave a comment