saskrydis
Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį kviečiame rezervuoti smagiausiam ir didžiausiam žaliųjų renginiui – Vasaros sąskrydžiui 2017!
Šventę šiais metais organizuoja jungtinės Panevėžio ir Vilniaus skyrių pajėgos. Programoje numatomos teminės diskusijos, komunikacijos socialinėje erdvėje seminaras, tinklinio ir futbolo varžybos, tradicinis gerų daiktų aukcionas, jaunojo bardo koncertas ir daug kitų veiklų. Tikslesnę renginio programą persiųsime artimiausiu metu.
Sąskrydis vyks Tičkūnuose (Panevėžio raj.), ant Lėvens upės kranto, viešbučio-konferencijų centro “Pas Katiną” teritorijoje.
Beje, šiais metais sąskrydis turi ne tik pramoginę, bet ir socialinę misiją – padėti dviems Panevėžio rajone veikiančioms organizacijoms – labdaros draugijai “Atjauta”, kuri rūpinasi pusšimčiu 6-17 metų vaikų, ir Panevėžio gyvūnų globos namams, kuriuose nuolat gyvena per 50 šunų ir kačių. Visų sąskrydžio dalyvių prašome atvykstant atsivežti po dovanėlę organizacijos globotiniams. “Atjauta” socialiai pažeidžiamų šeimų  vaikus ruošia mokslo metams, tad praverstų kanceliarinės prekės (plastilinas, akvarelė, guašas, figūriniai skylmušiai, flomasteriai, tušinukai, piešimo popierius ir t.t). Gyvūnų globos draugijai – sausas gyvūnų ėdalas, antkakliai, kraikas.
Maloniai kviečiame atvykti drauge su šeimos nariais ir žaliosioms idėjoms neabejingais draugais ar kolegomis. Prašome registruotis užpildant šią formą: https://goo.gl/forms/grqj7xP3VdrkcUwR2
Visi susirenkame ne dažnai, tad pasinaudokime proga pabūti bendraminčių draugijoje ir gerai praleisti laiką!
KADA: rugpjūčio 5-6 dienomis
KUR: Tičkūnai, Panevėžio apskritis, viešbučio “Pas Katiną” teritorija (koordinatės 55.7798767, 24.3672374, nuoroda: https://goo.gl/SF99r7).

Kilus klausimams, skambinkite ar rašykite.

Lietuvos žaliųjų partijos administracija