68

Gimė 1987 m. rugpjūčio 6 d. Vilniuje. Pirmuosius vaikystės metus praleido Liepyno gatvėje, Žvėryno rajone.

2006 m. baigė Žvėryno gimnaziją ir įstojo į Vilniaus universitetą.

2010 m. įgijo komunikacijos ir informacijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį.

2012 m. baigė Vilniaus universiteto Ryšių su visuomene studijų programą ir įgijo viešųjų ryšių magistro laipsnį.

2011 m. pradėjo dirbti viešųjų ryšių specialiste įmonėje UAB „Ekspozona“.

2014 m. dirbo pagal individualios veiklos vykdymo pažymą Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūroje.

Nuo 2015 m. iki dabar – Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros vyriausioji specialistė (komunikacijos specialistė).

2018 m.  dirbo Lietuvos Respublikos finansų ministerijoje (komunikacijos specialistė), savivaldybės įmonėje „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ komunikacijos vadove.

Baigė psichologės Genovaitės Petronienės kursus ir įgijo sertifikatą „Laisvos asmenybės programa“. Dalyvavo konsultacijų ir mokymų įmonių grupės „OVC Consulting“ mokymuose: „Asmeninis efektyvumas“, „Viešasis kalbėjimas“, „Darbuotojų motyvacijos skatinimas ir jų įsitraukimas“, „Suaugusiųjų mokymas“, „Protokolo pagrindai“, „Suinteresuotų šalių valdymas“ ir kt. Taip pat tobulino žinias žurnalisto Aurimo Perednio mokymuose tema „Bendravimas su žiniasklaida: interviu radijuje ir televizijoje“.

2013–2014 m. lankė teatro studiją pas režisierę Eriką Stankevičiūtę. Mokėsi teatro pagrindų ir improvizacijos meno.

Lietuvos žaliųjų partijos  narė. Taip pat yra viena iš Jaunųjų žaliųjų organizacijos steigėjų.

Labai mėgsta keliauti ir pažinti kitas šalis, jų tradicijas, kultūrą, vietinius žmones.

Tiki būtinybe politinius sprendimus priimti atsižvelgiant į poveikį aplinkai, diegti darnios plėtros principus. Mato daug galimybių sudaryti palankias sąlygas jaunimui įsitvirtinti ir kurti savo verslą mūsų valstybėje. Jaunimui labai svarbu „atrasti” savo veiklos nišą, maksimaliai išsianalizuoti galimybes ir grėsmes bei tiksliai žinoti, nuo ko reikėtų pradėti realizuoti savo sumanymą. Kiekvieno jauno žmogaus širdyje yra verslumo ugnelė, kurią tinkamai „įžiebus“ užsikurs noras steigti savo verslą ir dirbti savo šalies labui.