Rinkimai 2020

1

Remigijus Lapinskas

66. Garliavos apygardaPlačiau
2

Ieva Budraitė

5. Fabijoniškių apygardaPlačiau
3

Algirdas Butkevičius

68. Vilkaviškio apygardaPlačiau
4

Gema Umbrasienė

28. Nevėžio apygardaPlačiau
5

Laurynas Okockis

7. Justiniškių-Viršuliškių apygardaPlačiau
6

Rūta Andriuškevičienė

16. Savanorių apygardaPlačiau
7

Antanas Smetona

61. Deltuvos pietinė apygardaPlačiau
8

Vydas Gedvilas

11. Panerių-Grigiškių apygardaPlačiau
10

Dovydas Petrošius

36. Mėguvos apygardaPlačiau
11

Sigitas Mecelica

51. Utenos apygardaPlačiau
12

Svetlana Kauzonienė

3. Antakalnio apygardaPlačiau
13

Virginijus Ceslevičius

59. Kaišiadorių–Elektrėnų apygardaPlačiau
14

Gintas Umbrasas

54. Molėtų–Širvintų apygardaPlačiau
15

Raimondas Šukys

25. Aušros apygardaPlačiau
16

Lina Samulytė

41. Kelmės-Šilalės apygardaPlačiau
17

Arvydas Ektis

22. Pajūrio apygardaPlačiau
18

Jonas Juodka

4. Žirmūnų apygarda Plačiau
19

Inga Laurušonė

1. Senamiesčio-Žvėryno apygardaPlačiau
20

Mantas Leliukas

27. Panevėžio vakarinė apygardaPlačiau
21

Mečys Laurinkus

35. Plungės apygardaPlačiau
22

Žydrūnas Banevičius

21. Marių apygardaPlačiau
23

Saulius Vytas Pikšrys

18. Panemunės apygardaPlačiau
24

Marija Žukovskienė

12. Verkių apygardaPlačiau
25

Linas Sabaliauskas

60. Jonavos apygardaPlačiau
26

Zygmunt Klonovski

57. Medininkų apygarda Plačiau
27

Algirdas Gricius

42. Raseinių – Kėdainių apygardaPlačiau
28

Valdemaras Misevičius

47. Žiemgalos rytinė apygardaPlačiau
29

Vygaudas Juozaitis

8. Pilaitės-Karoliniškių apygardaPlačiau
30

Liudvika Kuzminčiūtė

23. Danės apygardaPlačiau
31

Martynas Pocius

31. Gargždų apygardaPlačiau
32

Povilas Dievaitis

20. Centro – ŽaliakalnioPlačiau
33

Darius Šimčikas

10. Naujosios Vilnios apygardaPlačiau
34

Valdas Jeskevičius

46. Žiemgalos vakarinė apygardaPlačiau
35

Evaldas Žaliukas

13. Pašilaičių apygardaPlačiau
36

Jonas Čižauskas

58. Trakų–Vievio apygardaPlačiau
37

Vidas Pocius

17. Petrašiūnų-Gričiupio apygardaPlačiau
38

Daiva Kraukšlienė

63. Sūduvos pietinė apygardaPlačiau
39

Tomas Didonis

19. Aleksoto-Vilijampolės apygardaPlačiau
40

Vytautas Šaduikis

37. Kuršo apygardaPlačiau
41

Alvyda Sitkevičienė

45. Šiaulių krašto apygardaPlačiau
42

Romualdas Šapaitis

30. Alytaus apygardaPlačiau
43

Audrius Karvelis

53. Nalšios pietinė apygardaPlačiau
44

Arūnas Strikaitis

38. Mažeikių apygardaPlačiau
45

Jolanda Bagdonienė

24. Baltijos apygardaPlačiau
46

Dovydas Kontrimas

40. Telšių apygardaPlačiau
47

Kęstutis Gumbrys

14. Šilainių apygardaPlačiau
48

Indrė Petrulaitienė

65. Raudondvario apygardaPlačiau
49

Tomas Grigalaitis

26. Saulės apygardaPlačiau
50

Dmitrijus Anufrijenko

52. Nalšios šiaurinė apygardaPlačiau
51

Eugenijus Ušinskas

33. Aukštaitijos apygardaPlačiau
52

Jūratė Mažeikytė

6. Šeškinės-Šnipiškių apygardaPlačiau
53

Vanda Birutė Ginevičienė

69. Dzūkijos apygardaPlačiau
54

Vaidotas Balčiūnas

15. Kalniečių apygardaPlačiau
55

Dovilė Lileikienė

70. Jotvingių apygardaPlačiau
56

Gvidas Mazgelis

9. Lazdynų apygardaPlačiau
57

Daiva Adutavičienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
58

Smiltė Doveikienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
59

Edmundas Greimas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
60

Albertas Regalovskis

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
61

Jonas Paičius

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
62

Lina Šniukštė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
63

Aušra Gerulaitienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
64

Gitana Kaupienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
65

Bronius Vygelis

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
66

Irmantas Vaičiulis

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
67

Alma Mačiulytė-Šniukienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
68

Austėja Jonaitytė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
69

Jolanta Gedvilienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
70

Andrius Stasiukynas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
71

Romualdas Milius

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
72

Egidijus Pribušauskas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
73

Romas Mieldažys

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
74

Vilija Šidlauskienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
75

Valentinas Padriezas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
76

Lina Belkevičienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
77

Violeta Ivinskienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
78

Joana Korabliovienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
79

Audra Ginelevičienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
80

Daiva Zelevienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
81

Kristina Jakšienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
82

Ingrida Repčinskaitė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
83

Daiva Antanavičienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
84

Tomas Kairys

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
85

Vilma Gaubytė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
86

Džiugas Bubliauskas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
87

Skaistė Bondzinskaitė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
88

Edvinas Janušas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
89

Daiva Grigonytė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
90

Mantas Pomeckis

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
91

Raimundas Grabliauskas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
92

Ina Budrienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
93

Eugenijus Vavilovas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
95

Ugnė Ivoškaitė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
96

Valentinas Krulikovskis

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
97

Vytautas Arlauskas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
98

Ieva Poškutė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
99

Kęstutis Turonis

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
100

Martynas Andriuškevičius

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
101

Hermanas Pribušauskas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
102

Virginija Bareikienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
103

Artūras Jokubauskas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
104

Lena Žemaitienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
105

Virginijus Opulskis

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
106

Karolis Bužinskas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
107

Rimgaudas Ungurys

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
108

Daiva Prekevičienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
109

Robertas Mišeikis

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
110

Dalija Pėterytė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
111

Nijolė Jansonienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
112

Olga Fomova

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
113

Inga Pomeckienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
114

Arnas Šutjevas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
115

Lina Simokaitienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
116

Diana Makuchaitė-Žukienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
117

Gytis Šukys

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
118

Andrius Grigėnas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
119

Rita Kvilienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
120

Jurgita Mažeikienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
121

Jūratė Masiliūnienė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
122

Andželija Zykaitė

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
123

Benjaminas Zelkevičius

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
124

Arūnas Kontrimas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
125

Arūnas Umbrasas

Kandidatas daugiamandatėje apygardojePlačiau
126

Artūras Melianas

2. Naujamiesčio - Naujininkų apygardaPlačiau