Close

7. Renatas MIŠKINIS

KANDIDATAS ANTAKALNIO APYGARDOJE

Esu ekonomistas, išsilavinimą įgijęs Vilniaus universitete ir Vokietijoje (magistro l.). Dirbau Druskininkų m. savivaldybėje ir Švietimo centre, Tarptautinio bendradarbiavimo agentūroje Bonoje, o šiuo metu – Aplinkos ministerijoje. Aplinkosauginei veiklai skiriu ir laisvalaikį – esu Lietuvos žaliųjų partijos Vilniaus sk. pirmininkas, Jaunųjų žaliųjų organizacijos steigėjas, koordinuoju iniciatyvą „Vingio parkas NE prekybos centras“. Puikiai kalbu anglų, vokiečių, rusų ir lenkų kalbomis. Su žmona Elina auginame 2 metų sūnų Jorį, gyvename Antakalnyje.

Seimo rinkimuose dalyvauju siekdamas pritaikyti savo jaunatvišką energiją, išsilavinimą ir patirtį švaresnei, sveikesnei ir saugesnei Lietuvai kurti.

MANO PAGRINDINIAI SIEKIAI LIETUVOJE:

– mažinti darbo, didinti taršos apmokestinimą;

– tobulinti daugiabučių namų atnaujinimo programą;

– gerinti vartotojų teisių apsaugą.

 

PAGRINDINĮ DĖMESĮ VILNIUJE SKIRIU:

– parkų, žaliųjų erdvių išsaugojimui ir plėtimui;

– moderniai viešojo ir dviračių transporto sistemai;

– sveikai mitybai mokyklose ir vaikų darželiuose.

Seime reikia daugiau išsilavinusių naujosios kartos atstovų!

Facebook: Renatas Miškinis

El. paštas: renatas.zalias@gmail.com

BIOGRAFIJA

Gimė 1982 m. Druskininkuose, darbininkų šeimoje. Su pagyrimu baigė Druskininkų „Ryto“ gimnaziją. Vilniaus universitete studijavo ekonomiką, 2004 m. įgijo bakalauro laipsnį.
Po studijų kelerius metus dirbo Druskininkuose: savivaldybės administracijoje – finansininku, suaugusiųjų švietimo centre – Europos Sąjungos projektų koordinatoriumi.

Susipažinęs su būsima žmona, 2006 m. išvyko gyventi į Berlyną. Išmokęs vokiečių kalbą, studijavo tarptautinę ekonomiką Paderborno universitete. Tuo metu pradėjo gilintis į aplinkosauginius klausimus, aplinkos ir išteklių ekonomiką, Vokietijos nevyriausybinių organizacijų ir Žaliųjų partijos veiklą. Dirbo universiteto profesoriaus asistentu. 2011 m. įgijęs magistro laipsnį, stažavosi Tarptautinio bendradarbiavimo agentūroje (GIZ) Bonoje. Dirbo medikamentų prieinamumo Afrikos šalyse gerinimo programoje, dalyvavo įgyvendinant projektus Ganoje ir Etiopijoje.

2012 m. pabaigoje sulaukęs pasiūlymo dirbti LR Aplinkos ministerijoje, grįžo į Lietuvą su žmona. Kaip Klimato kaitos finansų ir projektų valdymo skyriaus vyr. specialistas sėkmingai įvykdė patikėtas atsakingas užduotis Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai metu.

Aplinkos ministerijoje dirba su Klimato kaitos specialiąja programa ir iš jos lėšų finansuojamais projektais – visuomeninės paskirties pastatų, daugiabučių ir individualių namų atnaujinimu, atsinaujinančių energijos išteklių diegimu, paramos teikimu besivystančioms šalims.

Nuo 2013 m. yra aktyvus Lietuvos žaliųjų partijos (LŽP) narys, nuo 2015 m. – LŽP Tarybos ir Valdybos narys, Vilniaus skyriaus pirmininkas. Vienas iš Jaunųjų žaliųjų organizacijos (JŽO) steigėjų. Koordinuoja iniciatyvą „Vingio parkas – ne prekybos centras!“.

Nuo 2015 m. kartu su žmona Elina ir sūnumi Joriu (2 m.) gyvena Antakalnyje.

Moka anglų, vokiečių, rusų, lenkų ir italų kalbas.


Renatas-pdf