Close

9. Mindaugas ČIRBA

KANDIDATAS MOLĖTŲ-ŠIRVINTŲ APYGARDOJE

Lietuvos Respublikos Seimu nepasitiki daugiau kaip 60 proc. Lietuvos gyventojų, tačiau į kiekvienus rinkimus einame tikėdami. Tikime, kad išsirinksime tuos, kurie mūsų gyvenimą padarys geresniu. „Tautos gelbėtojų“ yra daug – vieni žada iki 1 110 Eur pakelti vidutinį darbo užmokestį, kiti, jei reikia, pažada ir 1 250 Eur atlyginimą. Šimtai darbo vietų, milijardinės investicijos, orus pragyvenimas – sakoma viskas… O išrenkame tokius pat žmones, kurie po rinkimų pažadus greitai pamiršta, užsiima pigiu populizmu ir taip kartojasi rinkimai po rinkimų…… Neapibrėžtas Seimo nario darbo ir atostogų laikas, kanceliarinės išlaidos, siekiančios daugiau nei du minimalius atlyginimus, kitos privilegijos, kurios eiliniam gyventojui nesuprantamos. Ir taip metai po metų. Ar ir vėl eisime tuo pačiu keliu? Ar vėl eisime ir rinksime tuos pačius senus veidus???? Kada gana?

Esu Molėtiškis, statybų inžinierius. Dirbau vadybinį, vadovaujantį darbą statybų sektoriuje, dabar vadovauju daugiabučių namų atnaujinimo projektams. Nežadu „nuversti kalnų“, tačiau einu į rinkimus tikėdamasis sujungti vyresniosios kartos patirtį ir savo jaunatvišką maksimalizmą, padėti paprastiems žmonėms ir bendromis pastangomis sustabdyti „valdžios nužmogėjimą“.

Laikas pradėti dirbti, o ne žarstyti tuščius pažadus.

Už ką balsuosi? UŽ Čirbą!

Mindaugas.cirbaa@gmail.com

Facebook: Mindaugas.Čirba

BIOGRAFIJA

Mindaugas Čirba gimė 1979 m. rugpjūčio 21 dieną Ažubalių kaime, Molėtų rajone.

Augo su vyresniu broliu ir dviem seserimis.

2005 m. baigė Vilniaus Gedimino technikos universitetą, įgijo statybos inžinieriaus kvalifikaciją.

Nuo 2005 m. įvairiose statybos srities įmonėse dirba vadovaujamąjį – organizacinį darbą.

Nuo 2011 m. yra UAB „Molėtų švara“ dirba  daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) projektų vadovu.

2013 m. įgijo Statybos produkcijos sertifikavimo centro išduodamą kvalifikacijos atestatą (Nr. 31855), kuris suteikia teisę eiti ypatingo statinio statybos vadovo ir ypatingo statinio statybos techninės priežiūros vadovo pareigas.

Yra Lietuvos žaliųjų partijos narys, aktyviai prisideda sprendžiant aplinkosaugos iniciatyvų klausimus.

Laisvalaikiu domisi technologijų naujovėmis, užsiima sodininkyste, žvejyba, mėgsta gaminti.

Moka anglų, lenkų ir rusų kalbas.

Vadovaujasi principu – „mažiau kalbų – daugiau darbų“. Yra nuoširdus, iniciatyvus ir atsakingas.

Aplinkinius yra linkęs vertinti pagal jų nuveiktus darbus, o ne pažadus. Stengiasi žvelgti į priekį ir siekti tikslo, nėra svarbu ar objektyviai vertinant jis atrodo pasiekiamas, ar ne – svarbiausia siekti ir tikėti, tuomet tikrai pavyks. Tokiomis vertybėmis ketina vadovautis ir Valstybės labui dirbdamas Seime.


Mindaugas-pdf