Partijos taryba

  Taryba 2020-2022      
    Pavardė Vardas Skyrius Pareigos El. paštas Tel. nr.
Valdyba
1 Budraitė Ieva Vilniaus m. sk. Partijos pirmininkė ieva.budraite@gmail.com 8 698 11916
2 Lapinskas Remigijus Vilniaus m. sk. Pirmininkės pavaduotojas remigijus.lapinskas@seven.lt 8 698 22906
3 Umbrasienė Gema Panevėžio sk. Pirmininkės pavaduotoja, Skyriaus pirmininkė, Panevėžio sav. sav. tarybos narė umbrasienegema@gmail.com 865241677
4 Okockis Laurynas Vilniaus m. sk. Pirmininko pavaduotojas, Skyriaus pirmininkas l.okockis@gmail.com 8 654 73926
5 Juodka Jonas Vilniaus m. sk. Pirmininko pavaduotojas juodka.jonas@gmail.com 861285560
6 Michailova Julija Vilniaus m. sk. Pirmininko pavaduotoja julija_michailova@yahoo.com 8 611 11964
7 Nekrošius Vytautas Molėtų sk. Tarybos pirmininkas, Molėtų raj. sav. tarybos narys vytautas.nekrosius@tf.vu.lt 868615296
8 Mecelica Sigitas Utenos sk. Utenos raj. sav. tarybos narys mecelica.sigitas@gmail.com 8 698 05688
9 Andriuškevičienė Rūta Kauno m. sk. Skyriaus pirmininkė, Tarybos pirmininko pavaduotoja andreruta@gmail.com 8 674 10606
10 Ceslevičius Virginijus Kaišiadorių sk. Skyriaus pirmininkas, Kaišiadorių raj. sav. tarybos narys virginijusceslevicius@gmail.com 868857666
11 Petrošius Dovydas Palangos sk. Skyriaus pirmininkas dovydas.petrosius@gmail.com 8 609 81511
12 Umbrasas Gintas Vilniaus m. sk.   gintasumbrasas@gmail.com 8 650 78115
13 Gedvilas Vydas Vilniaus m. sk.   vydas.gedv@gmail.com 861542079
14 Mažeikytė Jūratė Vilniaus m. sk.   juratem@gmail.com 8 674 35185
15 Galiauskas Mindaugas Vilniaus m. sk.   galiauskas.m@gmail.com 861468145
  16 Budrienė Ina Alytaus sk. Skyriaus pirmininkė inesa.budriene@gmail.com 8 614 02270
  17 Okockienė Aldona Marytė Druskininkų sk. Skyriaus pirmininkė   8 654 73926
  18 Lileikienė Dovilė Jonavos sk. Skyriaus pirmininkė info@medstata.lt 865080986
  19 Sabaliauskas Linas Jonavos sk.   linassab@gmail.com linas.sabaliauskas@enefitgreen.lt 8 612 55928
  20 Gerulaitienė Aušra Kaišiadorių sk. Kaišiadorių raj. sav. tarybos narė pamarna@gmail.com 868748117
  21 Mieldažys Romas Kaišiadorių sk.   romas.mieldazys@gmail.com 8656 16500
  22 Didonis Tomas Kauno m. sk.   tomas.didonis@gmail.com 869931959
  23 Pikšrys Saulius Vytas Kauno m. sk.   saulius@atgaja.lt 8 687 92486
  24 Gumbrys Kęstutis Kauno m. sk.   g.kestutis@yahoo.com 8686332999
  25 Regalovskis Albertas Kauno m. sk.   albertasreg@gmail.com 868440080
  26 Paičius Jonas Kauno m. sk.   paicius1@gmail.com 868796900
  27 Padriezas Valentinas Kauno raj. sk.   valpad@gmail.com 869870822
  28 Prekevičienė Daiva Kauno raj. sk.   daiva.prekeviciene@gmail.com 868640112
  29 Devyžis Kęstutis Kauno raj. sk.   devyzis.kestutis7@gmail.com 868672577
  30 Kaupienė Gitana Kėdainių sk. Skyriaus pirmininkė, Kėdainių raj. sav. tarybos narė gitanak1976@gmail.com 868578700
  31 Samulytė Lina Kelmės sk. Skyriaus pirmininkė samulyte.lina@gmail.com 861188996
  32 Banevičius Žydrūnas Klaipėdos sk Skyriaus pirmininkė zidrius11@gmail.com 8 601 92546
  33 Ektis Arvydas Klaipėdos sk   uostamiesciotp@gmail.com 868482624
  34 Kuzminčiūtė Liudvika Klaipėdos sk.   klaipedoszalieji@gmail.com 869823935
  35 Jančiauskas Rolandas Klaipėdos sk.   rjviralo@gmail.com 8-618-87877, 8-686-70676
  36 Šaduikis Vytautas Kretingos raj. sk Skyriaus pirmininkas 2nojus59@gmail.com 8 698 45868
  37 Dimša Algirdas Lazdijų sk. Skyriaus pirmininkas eigulys24@gmail.com 8 68 212856
  38 Bareikienė Virginija Molėtų sk. Skyriaus pirmininkė, Molėtų raj. sav. tarybos narė virginija.bareikiene1@gmail.com 8 695 60065
  39 Zykaitė Andželija Palangos sk.   a.zykaite87@gmail.com 864794387
  40 Pilibaitis Matas Palangos sk.   pilibaitis.matas@gmail.com 864777080
  41 Vaičiulis Irmantas Palangos sk.   irmantasvaiciulis@gmail.com 862615787
  42 Aleksandrovas Deimantas Palangos sk.   deimantas.aleksandrovas@gmail.com 860166335
  43 Jakšienė Kristina Panevėžio sk.   tinarosi.nails@gmail.com 866377269
  44 Leliukas Mantas Panevėžio sk. Panevėžio m. sav. tarybos narys mantas.leliukas@gmail.com 865666665; 864466666
  45 Misevičius Valdemaras Panevėžio sk.   valdemaras.misevicius@gmail.com 860023332
  46 Pribušauskas Egidijus Panevėžio sk.   egidijus.pribusauskas@gmail.com 861716543
  47 Šniukštė Lina Panevėžio sk.   charlapaviciute@gmail.com 867059664
  48 Žaliukas Evaldas Panevėžio sk.   evaldas.zaliukas@gmail.com 860645899
  49 Ušinskas Eugenijus Panevėžio sk.   usinskas.eugenijus@gmail.com 869873757
  50 Bašys Rimantas Šiaulių sk. Skyriaus pirmininkas rimantas@garbaris.com 869843792
  51 Grigalaitis Tomas Šiaulių sk.   tsiauliai@gmail.com 861676200
  52 Radžiūnas Arvydas Širvintų raj. sk. Skyriaus pirmininkas radziunas.arvydas@gmail.com 8 676 60963
  53 Vorochas Justas Tauragės sk. Skyriaus pirmininkas justasvrc@gmail.com 868504917
  54 Mikulskas Kęstutis Trakų sk. Skyriaus pirmininkas ropejatmu94@gmail.com 868613280
  55 Augustinienė Jolanta Utenos sk. Skyriaus pirmininkė jolantaaugustiniene2017@gmail.com 8 610 27737
  56 Kairys Tomas Vilkaviškio raj. sk. Skyriaus pirmininkas kairystomas39@gmail.com 8 613 89683
  57 Riklienė Odeta Vilkaviškio raj. sk.   o.rikliene@gmail.com 864712456
  58 Adutavičienė Daiva Vilniaus m. sk.   daiva.a@veritas.lt 862018693
  59 Adutavičius Virginijus Vilniaus m. sk.   virginijus@veritas.lt 869822197
  60 Bubliauskas Džiugas Vilniaus m. sk.   bubliauskas.d@gmail.com 865665449
  61 Dargytė-Kregždė Šarūnė Vilniaus m. sk.   sarune.dargyte@gmail.com 8 630 98353
  62 Doveikienė Smiltė Vilniaus m. sk.   bangasvydis@gmail.com 8 615 93102
  63 Greimas Edmundas Vilniaus m. sk.   edmundas.greimas@gmail.com 869839665
  64 Jonaitytė Austėja Vilniaus m. sk.   austejaaajon@gmail.com 860454279
  65 Korabliovienė Joana Vilniaus m. sk.   tamkeviciute.joana@gmail.com 8 674 60215
  66 Lapienis Saulius Vilniaus m. sk.   sauliuslapienis@gmail.com 8 699 92990
  67 Miškinis Renatas Vilniaus m. sk.   renatas.zalias@gmail.com 8 678 73124
  68 Opulskis Virginijus Vilniaus m. sk.   virginijus.opulskis@gmail.com 861044577
  69 Smetona Antanas Vilniaus m. sk.   antanas@smetona.lt, antanas.smetona@icloud.com 8 698 12257
  70 Strazdienė Rita Vilniaus m. sk.   rita.strazdiene@hotmail.com 8 686 45607
  71 Šimčikas Darius Vilniaus m. sk.   darius500@mail.ru 862422222
  72 Turonis Kęstutis Vilniaus m. sk.   kestutis.turonis@gmail.com 8 616 47875
  73 Žukovskienė Marija Vilniaus m. sk.   m.tamkeviciute@gmail.com 8 600 84217
  74 Vavilovas Eugenijus Vilniaus raj. sk. Skyriaus pirmininkas eugenijus.vavilovas@gmail.com 8 686 60222