Close

IEVA BUDRAITĖ

PARTIJOS PIRMININKĖ

El. paštas: ieva.budraite@lzp.lt

Tel. nr.: 8 698 11916

Straipsniai

Biografija:

Gimė 1992 m. sausio 10 d. Alytuje.

2010 m. su pagyrimu baigė Alytaus Jotvingių gimnaziją, apdovanota garbės medaliu už gimnazijos vardo garsinimą.

2014 m. baigė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, suteiktas politikos mokslų bakalauro laipsnis, 2016 m. – viešosios politikos analizės magistro laipsnis.

Nuo 2014 m. dirba nevyriausybiniame sektoriuje, tarptautinių ir nacionalinio lygmens projektų valdymo srityje.

2018 m. pradėjo vadovauti Žaliosios politikos institutui.

Nuo 2014 m. priklauso Lietuvos žaliųjų partijai. 2016–2018 m. ėjo partijos administracijos vadovo pareigas. Šiuo metu yra partijos pirmininko pavaduotoja, valdybos ir tarybos narė.

Aktyvi visuomeninėje veikloje: yra  Jaunųjų žaliųjų organizacijos steigėja ir valdybos narė; „Sąjūdžio prieš Astravo AE” steigėja ir tarybos narė; „Sąjūdžio už Lietuvos miškus” steigėja ir valdybos narė, JCI – Junior Chamber International (Tarptautinių jaunimo rūmų) narė; emocinės paramos ir psichologinės pagalbos linijos senjorams „Sidabrinė linija“ savanorė. Švietimo ir mokslo ministro apdovanota Pirmo laipsnio diplomu už lotynų kalbos ir antikos kultūros žinias. Alytaus ir Ročesterio (JAV) miestų vadovų apdovanota už geriausią Afganistane žuvusio seržanto A. Jarmalavičiaus atminimo tekstą. 2010 m. su pagyrimu baigė Alytaus Jotvingių gimnaziją, apdovanota garbės medaliu už gimnazijos vardo garsinimą. 2014 m. baigė VU TSPMI, apdovanota už geriausią viešosios politikos analizės bakalauro darbą, kurio pagrindu rengtos akademinės ir kt. publikacijos.

Moka anglų, rusų, italų kalbas.

Netekėjusi.

Domisi klimato kaita, atliekų tvarkymo klausimais, žmogaus teisių advokacija, moterų įgalinimo tema.

Laisvalaikiu domisi literatūra, antikos kultūra, socialiniais Lotynų Amerikos šokiais, žaidžia badmintoną, organizuoja renginius.